Saglabājiet savu dzirdi ar mūsu Earwax tīrīšanas pilieniem!

Kāpēc izmantot mūsu pilienus?

Vaska aizsprostojums ir viens no visbiežākajiem dzirdes bojājuma cēloņiem. Earwax ir dabiska barjera, kas aizsargā ausu, bet, ja tas uzkrājas vairāk nekā vajadzīgs, mums tas ir manuāli jānoņem. Mūsu Earwax tīrīšanas pilieni padarīs šo procesu tikpat vienkāršu kā jūsu sejas mazgāšanai. Aizmirstiet vates tamponus, kas var radīt lielāku bojājumu nekā labu, spiežot vasku dziļāk auss kanālā, izraisot aizsprostojumu.

Kā rūpēties par bloķēšanu ar pilieniem

Image-1

Izmantojiet pilienus, lai mīkstinātu aussvāku

Bieži reizes skalošana tiek izmantota kā pēdējais līdzeklis. Diemžēl kokvilnas tamponu lietošana ir saistīta ar bojājumiem un padara daudzu pilienu lietošanu ļoti nepieciešamu. Tāpat ir daudz labāka pieeja ausu pilieniem, lai mīkstinātu vasku pirms apūdeņošanas.

Kādi ir ieguvumi?

Drošs un ātrs

Visas sastāvdaļas droši strādā kopā, lai izšķīdinātu jūsu vasku, un notīra auss kanālu, un tas, kas mūs atdala no pārējiem, ir divkāršās darbības mehānisms. Ausu vakuums izšķīst apmēram 15 minūtēs no pilieniem, un pēc tam to var viegli noņemt ar cērtēm.

Divkāršas darbības formula

Mūsu produkts ir izstrādāts, lai ātri darbotos, lai attīrītu jūsu vasku. Divu darbību formula ir šā zinātniskā progresa cēlonis. Viena mūsu formulas daļa ir paredzēta, lai mērķētu eļļas auss kanālā, un otrā daļa palīdz pārtraukt vaskveida uzkrāšanos.

Ietaupiet laiku un naudu

Viens no galvenajiem priekšrocībām, lietojot ausu vafeļu komplektu, ir nauda un laiks, ko varat ietaupīt. Tā vietā, lai dotos uz speciālistu un samaksātu par nepatīkamu procedūru, lai noņemtu earwax, jūs varat droši un patīkami to izdarīt no mājām.

Earwax tīrīšanas pilieni

  • Par mūsu produktu:
  • Viss, kas jums nepieciešams ausu tīrīšanai, ir iekļauts
  • Darbojas labāk nekā jebkura cita ausu vasku noņemšanas ierīce
  • Nodrošina visefektīvāko tīrīšanu
  • To var izdarīt pats mājās
  • Vienkārša lietošana
  • Cena: € 13.99

Atteikšanās

* Šī atruna nosaka, ka nav garantijas par konkrētiem rezultātiem, un katra cilvēka rezultāti var atšķirties! Šajā tīmekļa vietnē sniegtā informācija nav jāinterpretē kā apsolījums vai garantija. Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem tiešiem, netiešiem, soda, nejaušiem, īpašiem izrietošiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies vai ir saistīti ar savu produktu izmantošanu vai ļaunprātīgu izmantošanu.

Phalon LTD
Adrese: Polija, Varšava, Kapeli 3
(+48) 60 231 92 83

Autortiesības © Phalon LTD. | Visas tiesības aizsargātas